film izle
  • Abone Ol
  • Facebook
  • Twitter
  • Google

Yasemin

14-02-2013

Film Bilgileri
Yasemin
14.831

Konu: Harika Avcı yani yasemin teyzesi ile bir köyde yaşamaktadır. Tek hayali büyük şehre gidip zengin olmak yani meşhur olmaktır. O sıralarda yaşadığı yerde bir lokanta vardır ve bu lokanta çalışan kadınlar bulunmaktadır. Bu lokanta da hayat kadınları da çalışmaktadır. Oda bu lokanta da işe başlar ve dansözlük yapmaktadır. Dansözlük yaptığı sıralarda bir adamla tanışır ve hayali olan büyük şehire onla beraber gider. Bu adam bir hata sonucu hapse girer. Yasemin yalnız kalmıştır ve para kazanıp hayatını devam ettirebilmek için fahişe olur. Köydeki o hayatı tamamen değişmiştir. Artık büyük şehir içinde kaybolmaya başlar.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " Yasemin "
  1. hüseyin 05 Haziran 2013, 12:29 -

    teşekkürler…….. 61:04 te çalan müziği bilen varmı acaba.

  2. Serhat 15 Şubat 2013, 12:29 -

    Yasemin filmi gelen istekler üzerine yenilenmiştir. Videoya tıkladıktan sonra 1 dakika beklerseniz daha sağlıklı izleyebilirsiniz filmi.

Fullmuvi.com sitesinde 2014 yılının en iyi ve en yeni filmlerini, eski nostalji filmleri Türkçe dublaj Film izleme alternatifi ile full ve hd film izleme ayrıcalığıyla online ve bedava izleyebileceksiniz. En yeni vizyon filmleri yani vizyondaki filmler ile geçmiş yıllardaki en kaliteli ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki puanı gayet yüksek yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com sitesindeki en iyi ve vizyondaki en yeni filmleri burada bulabilirsiniz. Buna ek olarak Google sitemizde daha rahat gezsin diye Sitemap da eklendi.