film izle
  • Abone Ol
  • Facebook
  • Twitter
  • Google

Yaktı Beni

18-02-2013

Film Bilgileri
Yaktı Beni
18.564

Konu: Ünlü sanatçı Ferdi Tayfur Yaktı Beni filminde karşımıza Cumali rolüyle çıkmaktadır. Adana'da pamuk tüccarı bir ailenin oğludur. Hali vakitleri yerinde bir ailedir. Oldukça sevilen bir kişidir Cumali. Herkes ona güvenmektedir. Kimsenin ağzından onun hakkında herhangi bir kötü laf duyulmamıştır. Bir gün iş görüşmesi yapabilmek için İstanbul'a doğru yolculuğa çıkar. İstanbul hayatı yaşadığı yerdeki hayattan farklıdır. Oraya gitmişken gece kulübüne de gitmeyi ihmal etmez. Gittiği gece kulübünde eğlenirken bir kızla tanışır. Tanıştığı kız Neslihan'dır ve Neslihan rolünü serpil çakmaklı oynamaktadır. Arkadaş olduktan sonra beraber vakit geçirmeye başlarlar. Zamanla birbirlerini severler ve evlenmeye karar verirler. Cumali Neslihan'ı ailesi ile tanıştırmak istemektedir. Bu yüzden onu da alır yanına ve ailesinin yaşadığı çiftliğe götürür. Amacı sevdiği kızı anne ve babası ile tanıştırmaktır. Ancak kötü bir olayla karşı karşıya kalırlar. Cumali'nin abisi Neslihan'ı tanımaktadır. Ne iş yaptığını iyi bilmektedir. Abisi Cumali'den vazgeçmesini söyler ancak Cumali onu dinlemez ve abisini yalanlar. Ancak kısa bir süre sonra Cumali gördükleri ile yıkılacaktır. Serpil Çakmaklı yani Neslihan abisi ile bir ilişkiye başlamıştır. Yaktı Beni Ferdi Tayfur ve Serpil Çakmaklı'nın beraber oynadığı Ferdi Tayfur'un şarkıları ile süslenmiş izlenmeye değer bir aşk ve dram yeşilçam sinema filmidir.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Yaktı Beni "
  1. Serhat 26 Mart 2013, 12:29 -

    feri Tayfur’un başrolde oynadığı yaktı beni nostalji yerli sinema filmi sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. İyi seyirler.

Fullmuvi.com sitesinde 2014 yılının en iyi ve en yeni filmlerini, eski nostalji filmleri Türkçe dublaj Film izleme alternatifi ile full ve hd film izleme ayrıcalığıyla online ve bedava izleyebileceksiniz. En yeni vizyon filmleri yani vizyondaki filmler ile geçmiş yıllardaki en kaliteli ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki puanı gayet yüksek yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com sitesindeki en iyi ve vizyondaki en yeni filmleri burada bulabilirsiniz. Buna ek olarak Google sitemizde daha rahat gezsin diye Sitemap da eklendi.