film izle
 • Abone Ol
 • Facebook
 • Twitter
 • Google

Üç Sevgili

29-11-2012

Film Bilgileri
Üç Sevgili
11.370

Konu: Tarık Akan Üç sevgili filminde Ali karakteri ile karşımıza çıkmaktadır. Ali çok yakışıklıdır ve bu yakışıklığını kullanarak her fırsatta çapkınlık yapmaktadır. Hatta üç tane sevgilisi bulunmakta ve bu sevgililerini birbirlerinden habersiz olarak idare etmektedir. Bir gün üç sevgili birbirinden haberdar olur ve Ali'ye bir oyun oynayarak aynı eve çağırırlar. Ali neerdeyse linç edilmekten zor kurtulmuştur. Ancak yine de çapkınlığa devam eder. Acaba bir gün gerçek bir kıza tutulup aşık olacak ve sadece onun peşinden koşarak çapkınlıktan vazgeçebilecek midir? Tarık Akan'ın oynadığı üç sevgili eski yeşilçam tük sineması filmini full hd olarak tek parça izleyebilirsiniz.

 • IMDB Puanı:7.2
 • Yönetmen Adı:Mehmet Dinler
 • Oyuncular:Tarık Akan,Meral Zeren,Fatma Belgen,Suna Keskin,Münir Özkul,Hulusi Kentmen,Gülistan Güzey,Halit Akçatepe,Cevat Kurtuluş,Tanju Şarman,Mürüvvet Sim,Sevinç Pekin,Nezihe Güler,İbrahim Kurt,Nermin Özses,Zeki Sezer,Cüneyt Türel,Murat Düzer,Meral Kurtuluş,Birbahar Kerigan,Nevin Akkaya,Tuncer Aydınoğlu,Sadettin Erbil.
 • Tür: Genel, Yeşilçam Filmleri
 • Yapım Yılı:1972
 • Etiketler: , ,
Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
3 yorum bulunmaktadır: " Üç Sevgili "
 1. Popcorn şarkısının fanı biri 18 Nisan 2014, 12:29 -

  Arkadaşlar arka fonda çalan şarkıyı bilmeyen için söyleyeyim.Arka fonda çalan şarkının ismi Popcorn’dur ve yılı 1972′dir.İlk bestelendiği tarih 1969 yılındadır ve bestecisi İngiliz Gershon Kingsley’dir. 1972 yılı Popcorn’un 3.yılıdır yani yeniden bestelendiği 3.yıldır.Günümze kadar değişik şekilllerde ve değişik sanatçılar tarafından tekrar tekrar değişik ritimler ve değişik enstrümanlar tarafından bestelenmiştir.Ama tonlama ve ritim olarak genelde bu şekilde başlar.Değişik versiyonlarını da dinlemenizi tavsiye ederim arkadaşlar

 2. Üç Sevgili izle 24 Mart 2013, 12:29 -

  tarık akan üç sevgili filmi gerçekten çok güzel bir yeşilçam sineması filmi ya. çapkın tarık akan 3 sevgiliyi birden idare ederken faka mı basıyor ne:))

 3. Jonathan 13 Aralık 2012, 12:29 -

  Allah Rahmet eylesin.Hasta yatağında bile amacı ie7in e7alıştı umarım hekrsee f6rnek olmuştur.Bf6yle bir insanın f6lfcmfcnfcn ardından bile e7irkin sf6zler sarfedenlere yazıklar olsun.

Fullmuvi.com sitesinde 2014 yılının en iyi ve en yeni filmlerini, eski nostalji filmleri Türkçe dublaj Film izleme alternatifi ile full ve hd film izleme ayrıcalığıyla online ve bedava izleyebileceksiniz. En yeni vizyon filmleri yani vizyondaki filmler ile geçmiş yıllardaki en kaliteli ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki puanı gayet yüksek yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com sitesindeki en iyi ve vizyondaki en yeni filmleri burada bulabilirsiniz. Buna ek olarak Google sitemizde daha rahat gezsin diye Sitemap da eklendi.