film izle
  • Abone Ol
  • Facebook
  • Twitter
  • Google

Sen Aşk Nedir Bilirmisin

21-03-2013

Film Bilgileri
Sen Aşk Nedir Bilirmisin
14.890

Konu: Arzu Okay Sen Aşk Nedir Bilirmisin filminde tek başına yaşayan Pınar rolünü canlandırmaktadır. Pınar şarkıcılık yapmaktadır. Bir gün mahkumlar için bir sahneye çıkar. Mahkumlardan Bora ile tanışır şarkı söylerken. Bora rolünü Salih Güney oynamaktadır ve bir kan davası yüzünden hapse girmiştir. Bora için idam cezası verilmiştir. Ancak Pınar'a sırılsıklam aşık olan Bora idam günü hapisten kaçar. Bora aşık olduğu kadının yanına yani Pınar'a gider. Pınar'da ona aşık olmuştur ve beraber kaçmaya karar verirler. Ancak Pınar'ın menajeri onları yakalar. Polis ve Jandarma her yerde bu ikiliyi aramaktadır. Menajer sizi polise teslim edeceğim deyince Pınar onu öldürür. Artık iki suçlu vardır ve ikisi de katildir. Tek kurtuluşları kaçmaktır.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " Sen Aşk Nedir Bilirmisin "
  1. arzu 11 Nisan 2013, 12:29 -

    sen aşk nedir bilirmisin filminde arzu okayın gerçek bir sanatçı olduğunu görmek imkansız deil.

  2. arzu okay sevenler 23 Mart 2013, 12:29 -

    Arzu Okay filmlerinden en güzeli diyebilirim. Öyle çok sevişme sahnesi felan yok ama sıcak dakikalar inasnı açıkçası etkiliyor. Arzu Okay her zaman ki gibi çok güzel bir kadın. Ama şimdilerde yaşlanmıştır:))

Fullmuvi.com sitesinde 2014 yılının en iyi ve en yeni filmlerini, eski nostalji filmleri Türkçe dublaj Film izleme alternatifi ile full ve hd film izleme ayrıcalığıyla online ve bedava izleyebileceksiniz. En yeni vizyon filmleri yani vizyondaki filmler ile geçmiş yıllardaki en kaliteli ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki puanı gayet yüksek yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com sitesindeki en iyi ve vizyondaki en yeni filmleri burada bulabilirsiniz. Buna ek olarak Google sitemizde daha rahat gezsin diye Sitemap da eklendi.