film izle
 • Abone Ol
 • Facebook
 • Twitter
 • Google

Sakar Şakir

22-11-2012

Film Bilgileri
Sakar Şakir
29.289

Konu: Şakir çok sakar birisidir. Sakarlığı yüzünden herkes ondan korkmakta ve uzak durmaktadır. Elini attığı ne varsa sakarlığı yüzünden onu mahvetmektedir. Köyünde bir gün haber gelir. Şehirde ölen amcasından ona miras kalmıştır. Oda eşyalarını yüklenir ve ona miras kalan yere gitmek için otobüse biner. Yolda bir adamla karşılaşır ve o adama resmen hayatı zindan eder. Tuvalette sıra beklerken şapkasına çişini yapar adam kafasına geçirir. Daha sonra ziyaret ettiği evlerinden birinde bu adamın sevgilisi karşısına çıkar. Bunun gibi onlarca sakarlıkla herkesi usandırmıştır. Amcasından miras kalan bakkala gider herşeyi bedavaya millete dağıtır. Tabi bu mirası paylaşmak isteyen başka akrabalar da vardır ve onu öldürmek için planlar kurmaktadırlar. Kemal Sunal'ın komedi filmleri arasına adını yazdırmış efsane bir nostalji yeşilçam filmi daha.

 • IMDB Puanı:7.8
 • Yönetmen Adı:Natuk Baytan
 • Oyuncular:Kemal Sunal,Ali Şen,Adile Naşit,Ayfer Feray,Atilla Ergün,Ünal Gürel,Macit Flordun,Necdet Yakın,Arap Celal,İhsan Yüce,Kamer Baba,Yavuz Şeker,Hamit Haskabal,Yusuf Sezer,İhsan Bilsev,Bahri Ateş,Nermin Özses,Rukiye Göreç,Abdi Algül,Bedri Uğur,Tayfun Akalın,Yadigar Ejder,Hasan Örnek,Mustafa Dik,Natuk Baytan,Hakkı Kıvanç,Hamit Has,Cengiz Öktem,Sadettin Erbil,Rıza Tüzün,Hayri Arlı,Devrim Parscan,Dinçer Çekmez,Zafer Önen.
 • Tür: Adile Naşit Filmleri, Ali Şen Filmleri, Genel, Kemal Sunal Filmleri, Yeşilçam Filmleri
 • Yapım Yılı:1977
 • Etiketler: ,
Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
3 yorum bulunmaktadır: " Sakar Şakir "
 1. Serhat 22 Mart 2013, 12:29 -

  Kemal Sunal Sakar Şakir filmi rapor üzerine kontrol edilmiştir. kesintisiz bir şekilde çalışmaktadır. Eğer tarayıcınız eski sürüm exporer ise chrome tarayıcısından bu filmi izleyebilirsiniz.

 2. Ezgi 12 Mart 2013, 12:29 -

  Kemal Sunal’ın başrolde oynadığı Sakar ŞAkir komedi yeşilçam sinema filmi kesintisiz olarak çalışmaktadır. İyi seyirler.

 3. Serhat 18 Şubat 2013, 12:29 -

  İstek üzerine Kemal Sunal’ın oynadığı Sakar Şakir yeşilçam sinema filmi yenilenmiştir.
  İyi Seyirler.

Fullmuvi.com sitesinde 2014 yılının en iyi ve en yeni filmlerini, eski nostalji filmleri Türkçe dublaj Film izleme alternatifi ile full ve hd film izleme ayrıcalığıyla online ve bedava izleyebileceksiniz. En yeni vizyon filmleri yani vizyondaki filmler ile geçmiş yıllardaki en kaliteli ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki puanı gayet yüksek yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com sitesindeki en iyi ve vizyondaki en yeni filmleri burada bulabilirsiniz. Buna ek olarak Google sitemizde daha rahat gezsin diye Sitemap da eklendi.