film izle
  • Abone Ol
  • Facebook
  • Twitter
  • Google

Öfkenin Yumruğu (Jing Wu Men)

22-03-2013

Film Bilgileri
Öfkenin Yumruğu (Jing Wu Men)
14.359

Konu: Öfkenin yumruğu filminde Bruce Lee'nin eğitim aldığı hocası öldürülür. Hocasını öldürenler ise rakip dövüş okuludur. Artık Bruce Lee'nin tek bir amacı vardır hocasının intikamını almak. Bunun için rakip okuldaki herkesi teker teker kendi teknikleri ile döver. Kimse onun karşısına çıkacak cesareti bulamaz. Çıksalar bile hep malup olurlar. 1972 yılında çekilen bu filmin bir diğer özelliği ise Jackie Chan'e dublörlük teklifinin gelmesidir. Bu filmde aynı zamanda jackie Chan'de rol alır ancak dublorlük yapar. Hafızalara kazaının şey ise onun yaptığı bu zamana kadar ki en uzun atlayıştır. Bu atlayış filmde tekrar tekrar gösterilir.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Öfkenin Yumruğu (Jing Wu Men) "
  1. Bruce lee ceki cen 23 Mart 2013, 12:29 -

    Vay be bruce lee ile jackie chan in beraber oynadığı film değil mi bu öfkenin yumruğu. ya adamlar ne atlayışlar yapıyorlar ne dövüş sahnelerinde rol alıyorlar bişiler olmuyor. helal olsun bu adamlara.

Fullmuvi.com sitesinde 2014 yılının en iyi ve en yeni filmlerini, eski nostalji filmleri Türkçe dublaj Film izleme alternatifi ile full ve hd film izleme ayrıcalığıyla online ve bedava izleyebileceksiniz. En yeni vizyon filmleri yani vizyondaki filmler ile geçmiş yıllardaki en kaliteli ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki puanı gayet yüksek yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com sitesindeki en iyi ve vizyondaki en yeni filmleri burada bulabilirsiniz. Buna ek olarak Google sitemizde daha rahat gezsin diye Sitemap da eklendi.