film izle
 • Abone Ol
 • Facebook
 • Twitter
 • Google

Korkusuz Korkak

22-11-2012

Film Bilgileri
Korkusuz Korkak
34.234

Konu: Kemal Sunal bu filmde Mulayim adında saf bir adamı oynamaktadır. Bir gün rahatsızlanır ve hastaneye gider. Raporların karışması yüzünden doktor ona öleceğini söyler. Artık hayat anlamını yitirmiştir Mülayim için. Hiç bir şeyden korkmaz. Nasıl olsa öleceğim diyerek ölüme sebebiyet verecek her şeyin üstüne gider. hatta mahalle arasındaki saatli bombayı bile elinde taşır herkes çok korkmasına rağmen. Bu arada bi kızla da tanışır hatta onu sevmeye başlar. Kısa bir süre sonra gerçekten ölmeyeceğini hatta bir kırk sene daha yaşayacağını öğrenen Mülayim'in hayatı tamamen değişecektir. Kemal Sunal'dan komedi ve kahkahalara doyamayacağını eski bir nostali yeşilçam filmi daha.

 • IMDB Puanı:8.0
 • Yönetmen Adı:Natuk Baytan
 • Oyuncular:Kemal Sunal,Belkıs Dilligil,Turgut Özatay,Rıza Pekkutsal,Ayşin Atav,Nejat Gürçen,Zafer Önen,Hikmet Taşdemir,Ekrem Gökkaya,Hakkı Kıvanç,Aynur Akkum,Renan Fosforoğlu,Süheyl Eğriboz,Zeki Alpan,Yavuz Şeker,Yadigar Ejder,Ajlan Aktuğ,Ayton Sert,Kamer Baba,Arap Celal,Bedri Uğur,Orhan Çoban,Remziye Fırtına,Niyazi Gökdere,Zeki Tüney,Erdoğan Seren,Kadir Kök,Giray Alpan,Çetin Başaran,İhsan Özenç,Yaşar Şener,Yılmaz Kurt,Dündar Aydınlı,Muhteşem Durukan,Yılmaz Meydaneri,Muharrem Gürses,Sadettin Erbil,Doğan Bavli,Ersan Uysal,Devrim Parscan,Ahmet Uz,Sait Ergenç,Timuçin Caymaz,Orhan Alkan,Göksel Kortay,Ünal Gürel.
 • Tür: Genel, Yeşilçam Filmleri
 • Yapım Yılı:1979
 • Etiketler: ,
Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
4 yorum bulunmaktadır: " Korkusuz Korkak "
 1. Gökhan Solaklar 19 Ağustos 2013, 12:29 -

  filmi izlerken çoğu yerde atlıyo diğer sayfalarda böyle değil we filmde sahneler hızlı geçiyo tek sorun bu…..

 2. mert 10 Temmuz 2013, 12:29 -

  adamın dibi kemal sunal

 3. Serhat 05 Şubat 2013, 12:29 -

  Usta oyuncu Kemal Sunal’ın döktürdüğü filmlerden bir tanesi. Her zaman ki gibi komik her zamanki gibi güldürüyor bizi. Özellikle Korkusuz Korkak’ta mimikleri çok değişik.

 4. Fama 13 Aralık 2012, 12:29 -

  Gfczel haber ne olaack f6dfcl şimdiden merak ettim. Tabi nasıl bi yarışma olaack Anaokullu e7ocukların sevecegi tfcrden bir f6dfcl olaack sanırım. Yarışmaya katılan herkeze başarılar dilerim

Fullmuvi.com sitesinde 2014 yılının en iyi ve en yeni filmlerini, eski nostalji filmleri Türkçe dublaj Film izleme alternatifi ile full ve hd film izleme ayrıcalığıyla online ve bedava izleyebileceksiniz. En yeni vizyon filmleri yani vizyondaki filmler ile geçmiş yıllardaki en kaliteli ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki puanı gayet yüksek yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com sitesindeki en iyi ve vizyondaki en yeni filmleri burada bulabilirsiniz. Buna ek olarak Google sitemizde daha rahat gezsin diye Sitemap da eklendi.