film izle
  • Abone Ol
  • Facebook
  • Twitter
  • Google

Katırcılar

14-02-2013

Film Bilgileri
Katırcılar
10.273

Konu: Ünlü yeşilçam sinema filmleri ustası Kadir İnanır Katırcılar filminde başrol ünde oynamakta ve karşımıza Rüstem rolü ile çıkmaktadır. Çok sevdiği iki arkadaşı vardır ve bu iki arkadaşı ile beraber sınırdan kaçakçılık yapmaktadırlar. Bir gün kaçakçılık yaparken yakalanırlar jandarmaya. O zamanlarda büyük bir suçtur kaçakçılık ve mahkemeye sevk edilirler. Ayşegül adlı bayan bu üç arkadaşın mahkemesini izlemek ve gerekli bilgileri toplamak için mahkemeye katılmak ister. Bu yüzden yakalanan suçluların grubuna katılır ve mahkeme yollarına hep beraber düşerler. Ancak dağlar çok karlıdır. Birden yolda giderken kaçakçılar ve askerlerin üzerine kar düşer.  Katırcılar filminde 3 kaçakçı bu kardan kurtulur. Ancak askerler hala karın altındadır. Acaba bu suçu işleyenler askerleri mi kurtaracaktı yoksa bunun fırsat bilip yollarına devam mı edeceklerdir? Kadir İnanır'ın başrol de oynadığı ve zamanında oldukça sevilen Katırcılar filmi izleyenlerini hem duygulandıracak hemde gerçek hayattan anıları canlandıracaktır.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Katırcılar "
  1. Serhat 22 Mart 2013, 12:29 -

    Kadir İnanır’ın oynadığı Katırcılar filmi kesintisiz bir şekilde çalışmaktadır. Eğer tarayıcınız eski sürüm exporer ise chrome tarayıcısından bu filmi izleyebilirsiniz.

Fullmuvi.com sitesinde 2014 yılının en iyi ve en yeni filmlerini, eski nostalji filmleri Türkçe dublaj Film izleme alternatifi ile full ve hd film izleme ayrıcalığıyla online ve bedava izleyebileceksiniz. En yeni vizyon filmleri yani vizyondaki filmler ile geçmiş yıllardaki en kaliteli ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki puanı gayet yüksek yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com sitesindeki en iyi ve vizyondaki en yeni filmleri burada bulabilirsiniz. Buna ek olarak Google sitemizde daha rahat gezsin diye Sitemap da eklendi.