film izle
 • Abone Ol
 • Facebook
 • Twitter
 • Google

Kandahar’a Yolculuk (Safar E Ghandehar)

23-03-2013

Film Bilgileri
Kandahar’a Yolculuk (Safar E Ghandehar)
3.490

Konu: Kandahar'a yolculuk filminde Afganistan'da taliban oldukça fazla zarar vermektedir halka. Yaşanan savaş Afkanistan'da suçsuz insanlardan çıkarılmaktadır adeta. Nafas adında bir kadın vardır. Kendisi habercidir ve ülkede yaşanan olaylardan dolayı hayatını kurtarabilmek için kaçmak istemektedir. Bu yüzden Kanada'ya başvurur. Orada daha rahat bir hayat yaşayabileceğini düşünmektedir. Ancak buradaki rahat olmasın arağmen mutlu olamamaktadır. Çünkü kız kardeşi hala Afganistan'dadır. Bir gün kız kardeşi ona mektup yazar. Yaşanan olaylardan dolayı intihar edeceğini söylemiştir. Bu yüzden Nafas ülkesine geri dönecektir. Ancak bu yolculuk sandığı kadar kolay olmayacaktır. Ülkeye geri dönebilmesi için Kandahar üzerinden yani iran'dan geçmesi lazımdır.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
3 yorum bulunmaktadır: " Kandahar’a Yolculuk (Safar E Ghandehar) "
 1. Kandahar izle 26 Mart 2013, 12:29 -

  kandahar’a Yolculuk bir kadının savaş sebebinden dolayı dramını anlatan güzel bir kürt filmi. izlenmeli kesinlikle etkileneceksiniz ve savaşın ne kadar kötü bir şey olduğunu göreceksiniz.

 2. ferit kandahar 23 Mart 2013, 12:29 -

  Belki de en güzel kürt filmlerinden bir tanesi. herkese kandar’a yolculuk filmini izlemesini tavsiye ederim.

 3. Serhat 23 Mart 2013, 12:29 -

  Kandahar’a yolculuk filmi bir kadının yaşamış olduğu dramı anlatan mükemmel bir film.

Fullmuvi.com sitesinde 2014 yılının en iyi ve en yeni filmlerini, eski nostalji filmleri Türkçe dublaj Film izleme alternatifi ile full ve hd film izleme ayrıcalığıyla online ve bedava izleyebileceksiniz. En yeni vizyon filmleri yani vizyondaki filmler ile geçmiş yıllardaki en kaliteli ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki puanı gayet yüksek yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com sitesindeki en iyi ve vizyondaki en yeni filmleri burada bulabilirsiniz. Buna ek olarak Google sitemizde daha rahat gezsin diye Sitemap da eklendi.