film izle
  • Abone Ol
  • Facebook
  • Twitter
  • Google

İffet

06-01-2013

Film Bilgileri
İffet
25.909

Konu: İffet İstanbul'da yaşayan genç bir kızdır. Yaşadığı mahalle oldukça kötüdür. Mahallenin baskısı ve kötülüğünün yanı sıra babası da ona adeta zulüm etmektedir. Çok katı kuralları vardır İffet'in babasının. Evden çıkmasına bile izin vermez. Her zaman evde kalmasını ister. İffet malesef teyzesi bile görüşememektedir. Çünkü babası ona karşı çıkmaktadır. Bu arada İffet bir gün bir gence aşık olur. Aşık olduğu genç mahallenin yakışıklısı Cemil'dir. Cemil'de İffet'e sırılsıklam aşıktır. Ancak bir gün içer ve pikniğe götürdüğü İffet'e arabanın camını kapatarak tecavüz eder. Üstüne de bir sigara yakar. Halbuki İffet onu çok sevmektedir. Bunun üzerine İffet Cemil ile evlenme hayalleri kurar. Ancak Cemil para uğruna başka bi kızın peşinde koşmaya başlar ve onla evlenme kararı alır. Bunun üzerine İffet adeta yıkılır. Artık hayat onun için çok zordur. Bütün bu olayların üzerine İffet'in babası onu evlatlıktan reddeder. Artık İffet tek başınadır. Ve Cemil'den intikam almak ister. Ve şöhret kapıları onun için yavaş yavaş açılmaya başlar. İffet artık meşhur olmuştur. Acaba onu bırakan Cemil para yerine aşkını tercih edecek midir?

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " İffet "
  1. Serhat 26 Mart 2013, 12:29 -

    Müjde Ar ve Faruk Peker’in bir arada oynadığı ve ünlü YAPMA CEMİL sahnesi ile tanınan nostalji yerli sinema filmi

  2. Serhat 23 Mart 2013, 12:29 -

    Müjde Ar’ın oynadığı İffet filmi sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Eğer tarayıcınız expolrer eski sürüm ise chrome, yandex yada mozilla gibi kendisini güncelleyen tarayıcıları kullanabilirsiniz.

Fullmuvi.com sitesinde 2014 yılının en iyi ve en yeni filmlerini, eski nostalji filmleri Türkçe dublaj Film izleme alternatifi ile full ve hd film izleme ayrıcalığıyla online ve bedava izleyebileceksiniz. En yeni vizyon filmleri yani vizyondaki filmler ile geçmiş yıllardaki en kaliteli ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki puanı gayet yüksek yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com sitesindeki en iyi ve vizyondaki en yeni filmleri burada bulabilirsiniz. Buna ek olarak Google sitemizde daha rahat gezsin diye Sitemap da eklendi.