film izle
  • Abone Ol
  • Facebook
  • Twitter
  • Google

Hayat Mı Bu

03-11-2012

Film Bilgileri
Hayat Mı Bu
2.454

Konu: Nevin ile evlenen Ahmet Selma ile yıllar sonra tekrar buluşur. Selma'nın babası öldükten sonra çocuğuna bakamayacak durumdadır ve bu yüzden Suat'ten yardım ister. Ancak bu arada eşi çocuğunu doğururken ve vasiyeti olarak o çocuğa çok iyi bakmasını sağlayacak bir aile bulmasını ister. Bunun üzerine Suat çocuğu iyi bir aileye verir. Kısa bir süre sonra Suat'ın Selma'dan da bir bebeği olur. Selma'nın üvey anne muamelesi yapmaması için iki çocuğu da alır bir aileye verir ve kısa bir süre sonra hangi çocuğun onun çocuğu olduğunu anlamaması için geri getirir. Dram dolu bir yeşilçam filmi.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Hayat Mı Bu "
  1. Serhat 22 Mart 2013, 12:29 -

    Hayat Mı Bu filmi kesintisiz bir şekilde çalışmaktadır. Eğer tarayıcınız eski sürüm exporer ise chrome tarayıcısından bu filmi izleyebilirsiniz.

Fullmuvi.com sitesinde 2014 yılının en iyi ve en yeni filmlerini, eski nostalji filmleri Türkçe dublaj Film izleme alternatifi ile full ve hd film izleme ayrıcalığıyla online ve bedava izleyebileceksiniz. En yeni vizyon filmleri yani vizyondaki filmler ile geçmiş yıllardaki en kaliteli ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki puanı gayet yüksek yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com sitesindeki en iyi ve vizyondaki en yeni filmleri burada bulabilirsiniz. Buna ek olarak Google sitemizde daha rahat gezsin diye Sitemap da eklendi.