film izle
  • Abone Ol
  • Facebook
  • Twitter
  • Google

Hatasız Kul Olmaz

25-10-2012

Film Bilgileri
Hatasız Kul Olmaz
11.287

Konu: Fatma Girik ve Orhan Gencebay'ın oynadığı unutulmaz türk nostalji yeşilçam aşk filmlerinden bir tanesi. Orhan Gencebay'ın hatasız kul olmaz müziğinin efsaneleştiği bir türk filmi. Orhan Gencebay ile Fatma Girik birbirini seven iki gençtir ve ev kurmaya başlarlar durumları kötü olsada. Büyük bir aşkı ve dramı anlatan efsane yeşilçam filmlerinden bir tanesini daha izlemeye hazır olun.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " Hatasız Kul Olmaz "
  1. Mehmet 13 Temmuz 2014, 12:29 -

    Barbar Türk toplumunun iğrenç ahlakını anlat dönemin başyapıtlarından olan film

  2. Serhat 23 Şubat 2013, 12:29 -

    Orhan Gencebay’ın başrolünde oynadığı hatasız kul olmaz filmi aynı zamanda onun bu şarkısının patlamasına da sebep olmuştur.

Fullmuvi.com sitesinde 2014 yılının en iyi ve en yeni filmlerini, eski nostalji filmleri Türkçe dublaj Film izleme alternatifi ile full ve hd film izleme ayrıcalığıyla online ve bedava izleyebileceksiniz. En yeni vizyon filmleri yani vizyondaki filmler ile geçmiş yıllardaki en kaliteli ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki puanı gayet yüksek yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com sitesindeki en iyi ve vizyondaki en yeni filmleri burada bulabilirsiniz. Buna ek olarak Google sitemizde daha rahat gezsin diye Sitemap da eklendi.