film izle
 • Abone Ol
 • Facebook
 • Twitter
 • Google

Gülen Adam

04-02-2013

Film Bilgileri
Gülen Adam
15.746

Konu: Kemal Sunal Gülen Adam filminde karşımıza Yusuf karakteri ile çıkmaktadır. Filmin adından da anlaşılacağı gibi Yusuf sürekli gülen bir insandır. Ne olursa olsun ağlamaz. Ölüm olsun, kaza olsun, aşkta reddedilsin hiç bir şey onun gülmesine engel olamaz. Bu durumu kısa bir süre içerisinde ağızdan ağıza dolanarak yayılır. Durumunu öğrenen doktorlar araştırılması gereken bir vaka olduğunu düşünerek Yusuf ile tanışmaya karar verirler. Ama Yusuf yani Kemal Sunal Gülen Adam filminde normal hayatına devam etmeye başlar. Bir dişçinin yanında iş bulur ve çalışmaya başlar. Ama durumu gariptir ve herkeste onu garipsemektedir. Çünkü ağlayan bir insana bile o birden kahkahalarla gülmeye başlar. Bir gün Yusuf'un çalıştığı yere Naciye adında bir kız gelir. Yusuf ile Naciye birbirlerine sırılsıklam aşık olurlar. İlk başlarda Yusuf'un gülme durumu Naciye'ye garip gelmiştir. Ancak sonradan alışmaya başlamıştır. Kısa bir süre sonra evlenmeye karar verirler. Ama Naciye'nin babası Ömer buna karşı gelir. O karşı gelmesine rağmen evlenen ikiçift çok zor şartlarda yaşamaya başlarlar. Usta komedi oyuncusu Kemal Sunal'dan bir yeşilçam komedi filmi klasiği daha karşı karşıyayız. Onca filmde oynamasına rağmen her filmi oldukça çok secilen Kemal Sunal'ın Gülen Adam filmini de hayranlık içerisinde izleyeceksiniz.

 • IMDB Puanı:6.7
 • Yönetmen Adı:Kartal Tibet
 • Oyuncular:Kemal Sunal,Aydan Burhan,Ahmet Sezerel,Bilge Zobu,Figen Atay,Diler Saraç,Erol Özkök,Gülten Ceylan,Canan Kurnaz,Ekrem Dümer,Ferdi Taşdöner,Selahattin Fırat,Baykal Kent,Kutay Köktürk,Cengiz Sezici,Kemal İnci,Ahmet Açan,İbrahim Kurt,Seyfettin Karadayı,Renan Fosforoğlu,Faruk Savun,Kaya Gürel,Ali Rıza Cevizli,Zafer Önen,Necdet Yakın,Erhan Yazıcıoğlu,Pekcan Koşar,Gülen Karaman,Ünal Gürel,Özdemir Han,Ülkü Ülker,Saltuk Kaplangı,Levent Dönmez
 • Tür: Genel, Kemal Sunal Filmleri, Yeşilçam Filmleri
 • Yapım Yılı:1989
 • Etiketler: , , ,
Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
3 yorum bulunmaktadır: " Gülen Adam "
 1. sizene aq 05 Şubat 2014, 12:29 -

  bu film ck gzl tm bnlk

 2. sindirella 17 Aralık 2013, 12:29 -

  bencede ççççççççoooooooookkkkkkkkkkk güzel

 3. barbie 26 Mart 2013, 12:29 -

  çooooooookkkkkkkkkkk ama ççççççççççççooooooooooooookkkkkkkkk güzel bir film

Fullmuvi.com sitesinde 2014 yılının en iyi ve en yeni filmlerini, eski nostalji filmleri Türkçe dublaj Film izleme alternatifi ile full ve hd film izleme ayrıcalığıyla online ve bedava izleyebileceksiniz. En yeni vizyon filmleri yani vizyondaki filmler ile geçmiş yıllardaki en kaliteli ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki puanı gayet yüksek yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com sitesindeki en iyi ve vizyondaki en yeni filmleri burada bulabilirsiniz. Buna ek olarak Google sitemizde daha rahat gezsin diye Sitemap da eklendi.