film izle
 • Abone Ol
 • Facebook
 • Twitter
 • Google

Devlerin Aşkı

26-02-2013

Film Bilgileri
Devlerin Aşkı
7.860

Konu: Devlerin Aşkı yeşilçam sinema filminde Süreyya adında bir iş adamı bulunmaktadır. Bu iş adamının düşmanları vardır. Ve bu düşmanlar onu öldürmek istemektedir ve bunun için planlar yapmaktadırlar. Tam öldürecekken Tarık adında bir genç bu iş adamının hayatını kurtarır. Zamanla iki iyi dost olurlar ve Süreyya Bey onu kendi yanında çalışmaya ikna ederler. Bir süre sonra Tarık Süreyya Bey'in sağ kolu olmuştur ve bütün işlerinde onla beraberdir. Ancak bir sıkıntı vardır ortada. Süreyya Bey bir kadına aşık olur. Bu kadın ise Tarık'ın zamanında çok sevdiği bir kızdır ama beraber olamamışlardır. Zamanla çok samimi dost olan iki adam bu aşk yüzünden birbirine düşman olurlar. Kadir İnanır ve Türkan Şoray'dan unutulmaz bir yeşilçam nostalji sinema filmi klasiği. Devlerin Aşkı filmi bilindiği üzere imdbden de 7.3 puan alabilmeyi başarmış bir filmdir.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
4 yorum bulunmaktadır: " Devlerin Aşkı "
 1. gunay 27 Şubat 2013, 12:29 -

  Efsane film. Benim kalbimdeki yeri Selvi Boylum al yazmalım filminden bile daha özeldir. Aşkın işlenişi, o meşhur kadir inanır türkan şoray bakışmaları ve tabiki filmin müziği. Osman F. Seden yönetmenliğini konuşturmuş bu filmde de.

 2. sibel turan 27 Şubat 2013, 12:29 -

  harika

 3. habibe 27 Şubat 2013, 12:29 -

  türkan şoraya bayılıyorum bu flmde çok güzel

 4. birsen 27 Şubat 2013, 12:29 -

  eskisi kadar güzel deil türkan şoray filmleri :(

Fullmuvi.com sitesinde 2014 yılının en iyi ve en yeni filmlerini, eski nostalji filmleri Türkçe dublaj Film izleme alternatifi ile full ve hd film izleme ayrıcalığıyla online ve bedava izleyebileceksiniz. En yeni vizyon filmleri yani vizyondaki filmler ile geçmiş yıllardaki en kaliteli ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki puanı gayet yüksek yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com sitesindeki en iyi ve vizyondaki en yeni filmleri burada bulabilirsiniz. Buna ek olarak Google sitemizde daha rahat gezsin diye Sitemap da eklendi.