film izle
  • Abone Ol
  • Facebook
  • Twitter
  • Google

Çirkinlerde Sever

08-02-2013

Film Bilgileri
Çirkinlerde Sever
6.470

Konu: Çirkinler de Sever filminde konu Anadolu'da Eski Kahta köyünde geçmektedir. Bu köyde İlyas Salman'ın oynadığı Mazlum adında bir genç vardır. Bu genç köyünü çok seven ve kendi kendine geçinebilen biridir. Ancak etrafındaki insanlara göre biraz çirkindir. Çirkinler de Sever yeşilçam sinema filminde bir gün buraya film ekibi gelir. Bu ekip çok kalabalıktır. Kameralar, ekipmanlar, oyuncular...Köylüler için çok yabancı gelmiştirler. Mazlum bu film ekibinden Müjde'yi yani Müjde Ar'ı görür ve ona anında aşık olur. Mazlum'un tek istediği şey aşkını Müjde'ye anlatmaktır. Ancak Çirkinler de sever filminde bu istediği olamayacaktır. Çünkü film ekibi işini bitirir ve İstanbul'a dönerler. Mazlum'da sevgisini anlatabilmek için peşlerinden İstanbul'a gider. Acaba Mazlum yani İlyas Salman Müjde'ye açılabilecek midir? Eski nostalji yeşilçam sinema filmleri arasına girmeyi başarabilen Çirkinler 'de Sever bir başka özelliği ise Adıyaman'ın Kahta köyünde başlanmış olması ve İstanbul'da bitmiş olmasıdır. Ve bu film 19. Antalya Film Festivalinde (1982) en iyi film ödülünü kazanmıştır.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " Çirkinlerde Sever "
  1. merve 06 Mart 2014, 12:29 -

    çoK saçma bir film olmuşş..

  2. Serhat 08 Şubat 2013, 12:29 -

    İlyas Salman ile Müjde Ar’dan çok güzel bir yeşilçam sinema filmi. Çirkin olmasına rağmen çok güzel olan sevdiğinin peşinden koşan bir gencin hikayesini anlatıyor.

Fullmuvi.com sitesinde 2014 yılının en iyi ve en yeni filmlerini, eski nostalji filmleri Türkçe dublaj Film izleme alternatifi ile full ve hd film izleme ayrıcalığıyla online ve bedava izleyebileceksiniz. En yeni vizyon filmleri yani vizyondaki filmler ile geçmiş yıllardaki en kaliteli ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki puanı gayet yüksek yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com sitesindeki en iyi ve vizyondaki en yeni filmleri burada bulabilirsiniz. Buna ek olarak Google sitemizde daha rahat gezsin diye Sitemap da eklendi.