film izle
  • Abone Ol
  • Facebook
  • Twitter
  • Google

Ceza

02-11-2012

Film Bilgileri
Ceza
3.563

Konu: Hayattan oldukça fazla sıkılan bir kız. Nişanlandığı erkeğe karşı bir şey hissetmez. Bu kızın evinde bir atom mühendisi kalmaktadır. Bu mühendisin çıkmasını ister kız evden. Kızın babası ise atom mühendisi Kadir İnanır'ın babasının ölümüne yol açmıştır. Bu yüzden profesör kumarbaz olmaya karar verir ve atom mühendisliğini bırkır.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Ceza "
  1. Dave 14 Aralık 2012, 12:29 -

    gere7ekten mizahi ae7ıdan iyi bir rekalm :) yaban karakterini pek sevmem ama kadir inanırın olması olayın mizahını gfce7lendirmiş

Fullmuvi.com sitesinde 2014 yılının en iyi ve en yeni filmlerini, eski nostalji filmleri Türkçe dublaj Film izleme alternatifi ile full ve hd film izleme ayrıcalığıyla online ve bedava izleyebileceksiniz. En yeni vizyon filmleri yani vizyondaki filmler ile geçmiş yıllardaki en kaliteli ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki puanı gayet yüksek yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com sitesindeki en iyi ve vizyondaki en yeni filmleri burada bulabilirsiniz. Buna ek olarak Google sitemizde daha rahat gezsin diye Sitemap da eklendi.