film izle
 • Abone Ol
 • Facebook
 • Twitter
 • Google

Büyük Usta 2 (Ip Man 2)

01-04-2013

Film Bilgileri
Büyük Usta 2 (Ip Man 2)
29.266

Konu: Ip Man 1 filminin devamı olan Ip Man 2 filminde dövüş sanatları ustası Wing Tsun bu sefer kendi sanatını başkalarına aktarmak için çalışmalara başlıyor. Çok zor koşullarda olsa bile bir çok şeyden vazgeçip feragat ederek dövüş sanatını istekli olan öğrencilerine en ayrıntılı yanları ile anlatmaya başlıyor. Ancak tek bir amacı var. Dövüşmenin aksine dövüşmemeyi öğretiyor. Öğrencilerine aktardığı bilgiler sayesinde hiç bir kavga da yenilemez oluyorlar ancak bunu sadece çok zor durumda kaldıklarında kendilerini savunmak için kullanmalarını öğretiyor. Donnie Yen'in oynadığı İp Man 2 filmi dövüş sanatlarını bizlere sevdiren bir uzakdoğu yapımı.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
3 yorum bulunmaktadır: " Büyük Usta 2 (Ip Man 2) "
 1. ömer 24 Mart 2014, 12:29 -

  nasıl indiriliyor bu film acaba ?

 2. erkan 10 Haziran 2013, 12:29 -

  cok guzel bı fılım 4 kre ızledım

 3. serdar 05 Nisan 2013, 12:29 -

  Büyük usta ip man 1 ve 2 filmlerini fırsat buldukça izlerim. güzel bir mantığı var. usta bir dövüşçü olan ip man in hayatını harika bir şekilde anlatmış adamlar.

Fullmuvi.com sitesinde 2014 yılının en iyi ve en yeni filmlerini, eski nostalji filmleri Türkçe dublaj Film izleme alternatifi ile full ve hd film izleme ayrıcalığıyla online ve bedava izleyebileceksiniz. En yeni vizyon filmleri yani vizyondaki filmler ile geçmiş yıllardaki en kaliteli ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki puanı gayet yüksek yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com sitesindeki en iyi ve vizyondaki en yeni filmleri burada bulabilirsiniz. Buna ek olarak Google sitemizde daha rahat gezsin diye Sitemap da eklendi.