film izle
  • Abone Ol
  • Facebook
  • Twitter
  • Google

Bizim Kız

22-10-2012

Film Bilgileri
Bizim Kız
2.538

Konu: Cami avlusunda sahipsiz bulunan bir bebekle başlar filmin hikayesi. 4 kişi buldukları bebeği sahiplenirler ve kendi kızları gibi onla ilgilenip büyütürler. Zeynep okuduğu okuldan mezun olurken zengin iş adamının oğlu ile yani Tarık Akan ile tanışır. Zeynep kendini zengin gösterir ve Tarık Akan ona evlenme teklifi eder. Köşkte zengin gibi davranan Zeynep ile Tarık Akan'ın aşk ve oyun dolu hikayelerini konu alan bir yeşilçam klasiği daha.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Bizim Kız "
  1. Serhat 29 Mart 2013, 12:29 -

    Tarık Akan,Hulusi Kentmen,Gülşen Bubikoğlu gibi usta oyuncuların oynadığı BİZİM KIZ filmi izlenmesi gereken yerli yeşilçam filmlerinden bir tanesi…

Fullmuvi.com sitesinde 2014 yılının en iyi ve en yeni filmlerini, eski nostalji filmleri Türkçe dublaj Film izleme alternatifi ile full ve hd film izleme ayrıcalığıyla online ve bedava izleyebileceksiniz. En yeni vizyon filmleri yani vizyondaki filmler ile geçmiş yıllardaki en kaliteli ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki puanı gayet yüksek yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com sitesindeki en iyi ve vizyondaki en yeni filmleri burada bulabilirsiniz. Buna ek olarak Google sitemizde daha rahat gezsin diye Sitemap da eklendi.