film izle
  • Abone Ol
  • Facebook
  • Twitter
  • Google

Berlin in Berlin

06-02-2013

Film Bilgileri
Berlin in Berlin
50.132

Konu: Hülya Avşar'a Moskova Film Şenliği'nde en iyi kadın oyuncu ödülünü kazandıran Berlin in Berlin filmi, Almanya'da yaşayan Türklerin hayatını konu almaktadır. Mehmet, Berlin'de bir inşaatta usta olarak çalışan, ailesiyle birlikte yaşayan evli bir adamdır. Karısı Dilber her öğlen Mehmet'e sefertasıyla yemek getirmektedir. İnşatta mühendislik yapan Thomas, Dilber'e dayanılmaz bir ilgi duymaktadır ve her öğlen kocasının yanına gelen Dilber'in fotoğraflarını çekmektedir. Thomas'ın şantiyedeki odasında Dilber'in fotoğraflarını gören Mehmet bir anda sinirlenerek Dilber'i dövmeye başlar. Thomas, Mehmet'i engellemek ve ayırmak için araya girer.İtiş kakış sırasında duvara ittiği Mehmet'in kafasına duvardaki bir çivi saplanır ve hayatını kaybeder. Kendini suçlu hisseden ve vicdan azabı duyan Thomas, özür dilemek için Mehmet'in ailesini ziyarete gider. O ana kadar abisinin ölümünü kaza sanan Mümtaz, duydukları karşısında şok olur ve Thomas'ı öldürmeye kalkar. Fakat törelere göre evlerine af dilemek için gelmiş adamı öldürmemelidir. Araya giren ailesine karşı gelemeyen Mümtaz, evin dışında silahıyla Thomas'ı beklemeye başlar. Bunu farkeden Thomas dışarı çıkamaz ve aile onu misafir eder. Günler sonra bir fırsatını bulup evden çıkan Thomas, hem özgürlüğüne kavuşmanın hem yanına Dilber'i almanın mutluluğu içerisindedir. İyi seyirler

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " Berlin in Berlin "
  1. Serhat 29 Mayıs 2013, 12:29 -

    Berlin in Berlin filmi sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Eğer tarayıcınız explorer ise yandex, chrome yada mozilla firefox tarayıcısını indirerek filmi izleyebilirsiniz.

  2. Serhat 07 Mart 2013, 12:29 -

    Hülya Avşar’ın oynadığı berlin in berlin filmi sıkıntısız bir şekilde çalışmaktadır. Tek yapmanız gereken videoya tıkladıktan sonra 1 dakika beklemektir.

Fullmuvi.com sitesinde 2014 yılının en iyi ve en yeni filmlerini, eski nostalji filmleri Türkçe dublaj Film izleme alternatifi ile full ve hd film izleme ayrıcalığıyla online ve bedava izleyebileceksiniz. En yeni vizyon filmleri yani vizyondaki filmler ile geçmiş yıllardaki en kaliteli ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki puanı gayet yüksek yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com sitesindeki en iyi ve vizyondaki en yeni filmleri burada bulabilirsiniz. Buna ek olarak Google sitemizde daha rahat gezsin diye Sitemap da eklendi.