film izle
 • Abone Ol
 • Facebook
 • Twitter
 • Google

Barfi

07-02-2013

Film Bilgileri
Barfi
7.070

Konu: Barfi filminde Barfi sağır ve dilsiz bir çocuk olarak dünyaya gelmiş ve kendisini bu şekilde olmasına rağmen insanlarla iletişim kurabilecek şekilde yetiştirmiştir. Çok zeki bir o kadar da kurnaz bir genç olmuştur. Aynı zamanda yakışıklıdır. Normal insanların aksine zeki davranışları ile dikkati çekmiştir. Aslında çok iyi bir insandır ancak babasının bir hastalığa yakalanması sonucu hırsızlık yapabilecek duruma kadar gelmiştir. Tek amacı hayat kurtarmaktır. İşte film yapmış olduğu hırsızlık üzerine sorgulanması ile başlar. Ve bu sorguda Barfi'nin asıl hikayesi başlar. Ve film başa sarar. Barfi bir kıza ilk görüşte aşık olur. Ama kız nişanlıdır. Ailesinin yanına gezmeğe gelmiştir. Ancak Barfi'nin ilginç çekici tavırları onun hoşuna gider. Kısa sürede arkadaş olurlar. Ve bu arkadaşlık sevgili olmaya gider. Buna güvenerek sevdiği kızı istemeye giden Barfi nişanlısı ile karşılaşınca onu bırakır ve o diyarlardan gitmeye karar verir. Ancak babası hastalanmıştır o dönemde. Ve onun için para bulması gerekmektedir. Her yolu dener. Bankadan hırsızlık yapmaya çalışır ama başarılı olamaz. En son çare çocukluk arkadaşı otizm hastası bir kızı kaçırmak olur. Babası bu kızın ailesinin şöförü olarak çalışmaktadır ve durumları oldukça iyidir. Bu kızı kaçırdıktan sonra başına onun hastalığından dolayı gelmedik kalmaz. Ancak onun farklı tavırları Barfi'nin hoşuna gitmektedir. Ve onla vakit geçirdikçe aşık olmaya başlar ve ilk aşık olduğu kızı birden unutur adeta. Tek sorunu hastalıktan dolayı kızın farklı tavırlarıdır. Ancak onu da zamanla anlatacaktır. Kısa bir süre sonra ilk aşkı yani Priyanka Chopra onu bulur. Ve Barfi birden onla vakit geçirmeye başlar. O arada otizm hastası sevgilisi ondan kaçar. Acaba Barfi filmin sonunda hangi aşkına geri dönecek ve mutlu olacaktır? Hint filmleri arasında en güzeller arasına giren bu film izlerken sizleri büyüleyebilecek ve aynı zamanda ders verebilecek oldukça güzel bir film. İyi seyirler.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
3 yorum bulunmaktadır: " Barfi "
 1. serpil 19 Nisan 2013, 12:29 -

  hint filmleri arasında hem komik hem duygusal hemde romantik bir film. mutlaka izlenmeli. puanım 9.0

 2. Serhat 08 Şubat 2013, 12:29 -

  Barfi çok güzel bir film ya. Hintçe filmler arasında başı çeken bir şaheser denebilir. Herkese izlemesini tavsiye edebilirim.

 3. Ezgi 07 Şubat 2013, 12:29 -

  Barfii. özellikle sevdiklerini bir sokak lambasının altına götürüp deneme sahnesi müthişti. gerçek aşkın ne demek olduğunu otizm hastası bir genç kızdan öğrendik. favori filmlerinden biri. puanım 10/10. kesinlikle izleyin

Fullmuvi.com sitesinde 2014 yılının en iyi ve en yeni filmlerini, eski nostalji filmleri Türkçe dublaj Film izleme alternatifi ile full ve hd film izleme ayrıcalığıyla online ve bedava izleyebileceksiniz. En yeni vizyon filmleri yani vizyondaki filmler ile geçmiş yıllardaki en kaliteli ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki puanı gayet yüksek yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com sitesindeki en iyi ve vizyondaki en yeni filmleri burada bulabilirsiniz. Buna ek olarak Google sitemizde daha rahat gezsin diye Sitemap da eklendi.