film izle
  • Abone Ol
  • Facebook
  • Twitter
  • Google

Bal Badem (+18)

15-02-2013

Film Bilgileri
Bal Badem (+18)
68.867

Konu: Balbadem Zerrin Egelilerin oynadığı filmler arasında 1970 yılların en çok dikkat çeken filmidir denebilir. Kendine özgü cesur sahneleri ve güzelliği ile Zerrin Egeliler Bal Badem filminde izleyenlerin oldukça dikkatini çekmeyi başarabilmiştir. Zerrin Egeliler Bal Badem filminde fakir bir işçi kızını oynamaktadır. Bu kız patron tarafından kandırılır ve tecavüze uğrar. Bu olaydan sonra kötü yola düşmüştür. Bu yoldan kurtulmak isteyen Zerrin Egeliler büyük şehre kaçarak herşeyi unutmak ister. Ancak anne ve babası onu bulur. Bu durumdan çok utatan Zerrin Egeliler Bal Badem yeşilçam sinema filminde patronunu bulur ve namusu için onu öldürür. Zerrin Egeliler'in cesur sahnelerinin bulunduğu Bal Badem filmi o dönemlerin gündem yapan filmleri arasına girmiştir.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " Bal Badem (+18) "
  1. Serhat 22 Mart 2013, 12:29 -

    Zerrin Egeliler Bal Badem kesintisiz bir şekilde çalışmaktadır. Eğer tarayıcınız eski sürüm exporer ise chrome tarayıcısından bu filmi izleyebilirsiniz.

  2. italyali 07 Mart 2013, 12:29 -

    kardesim film italyanca dilinde haberin olsun :D

Fullmuvi.com sitesinde 2014 yılının en iyi ve en yeni filmlerini, eski nostalji filmleri Türkçe dublaj Film izleme alternatifi ile full ve hd film izleme ayrıcalığıyla online ve bedava izleyebileceksiniz. En yeni vizyon filmleri yani vizyondaki filmler ile geçmiş yıllardaki en kaliteli ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki puanı gayet yüksek yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com sitesindeki en iyi ve vizyondaki en yeni filmleri burada bulabilirsiniz. Buna ek olarak Google sitemizde daha rahat gezsin diye Sitemap da eklendi.