film izle
  • Abone Ol
  • Facebook
  • Twitter
  • Google

Altın Yumruk (Drunken Master)

14-03-2013

Film Bilgileri
Altın Yumruk (Drunken Master)
7.902

Konu: Jackie Chan Altın Yumruk yani Drunken Master filminde karşımıza Won Fei Hung adında çıkmaktadır. Amcası çok iyi bir dövüş ustasıdır ve eğitim almak için Won Fei Hung onun yanına gider. Amcasının bildiği dövüş sanatlarını öğrenecektir. Aklında hep şu düşünce vardır amcası ona her şeyi öğretecektir ve dünyanın en iyi usta dövüşçüsü olacaktır. Ancak amcasını gördüğü ilk anda bütün hayalleri sona erer. Sebebi ise amcası her gün şarap içen bir ayyaştır ve yanına eğitime gelen bir çok kişi sakatlanmıştır. Amcasının eğitimi çok ağırdır ve bir diktatördür adeta. Won Fei Hung bir yolunu bulur ve amcasının yanından kaçar. Ancak kaçarken kiralık bir katil onu bulur ve öldüresiye kadar döver. Jackie Chan Altın Yumruk filmi işte bu sahneden sonra başlar. Artık Won Fei Hung için tamamen farklı olacaktır.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Altın Yumruk (Drunken Master) "
  1. Altın Yumruk Ceki Cen 20 Mart 2013, 12:29 -

    Jackie Jhan bizim bildiğimiz adı ile Ceki Cen in ilk altın yumruk filmi sanırım bu. Daha sonra birde altın yumruk istanbulda çekmişti ama o bu filmi kadar güzel değildi sanki

Fullmuvi.com sitesinde 2014 yılının en iyi ve en yeni filmlerini, eski nostalji filmleri Türkçe dublaj Film izleme alternatifi ile full ve hd film izleme ayrıcalığıyla online ve bedava izleyebileceksiniz. En yeni vizyon filmleri yani vizyondaki filmler ile geçmiş yıllardaki en kaliteli ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki puanı gayet yüksek yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com sitesindeki en iyi ve vizyondaki en yeni filmleri burada bulabilirsiniz. Buna ek olarak Google sitemizde daha rahat gezsin diye Sitemap da eklendi.