film izle
 • Abone Ol
 • Facebook
 • Twitter
 • Google

Abim

15-12-2012

Film Bilgileri
Abim
37.437

Konu: Yıllar sonra köyüne dönen bir abi kardeşi ile tanışır. Ancak kardeşi biraz yarım akıllıdır. Zaten köye dönmesinin tek sebebi babasının vefatıdır ve ondan kalacak olan mirastır. Babannesi abisine kardeşini yanında götürmesini ister. Ancak o bunu kabul etmez. Tam evden gidecekken kardeşi ile köyün çocukları dalga geçer. Buna vicdanı dayanamaz ve kardeşini alır arabasına ve İstanbul yollarına düşer. Kardeşi çok kuvvetlidir ancak bir o kadarda aklından yoksundur. İlk başları kardeşine çok kızar ama sonradan onu sevmeye başlar. Filmde Mustafa Üstündağ Çetin abi olarak oynamaktadır. Bir gün kardeşi ile beraber bir otele iki kızla eğlenmeye giderler. Ancak kardeşi yanlışlıkla eve gelen kızlardan birini öldürür. Bunun üzerine ikisi de bir kasabaya taşınırlar. Burada kardeşi küçük bir kıza aşık olur. O kızda kendisi gibi yarım akıllıdır. Beraber kasabada dolaşmaya başlarlar çok iyi arkadaş olmuşlardır. Bu arada Çetin'in çevirdiği işlerden dolayı peşinde bir mafya vardır. Bir gün kardeşi kızı evine çağırır ve o sırada mafya da evi basar. Kız çok güzel ve narindir. Çetin'i evden beklerken ona göz dikerler. Bunun üzerine Çetin'in kardeşi Arif onlara karşı çıkar ve kızı kurtarır. Kızın babası jandarmayı kızım kaçırıldı diye çağırmıştır çoktan. Tam Arif içeriden çıktığında tek bir kurşunla öldürülür. İşte o arada Çetin'in bu dünyada en çok sevdiği insan yani kardeşi hayatını kaybetmiştir. Acı ve dram dolu bir yerli Türk sineması. Abim filmi izle.

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
8 yorum bulunmaktadır: " Abim "
 1. adem 23 Şubat 2014, 12:29 -

  admin teşekkürler filme gelince film çok güzeldi ağladım valla

 2. Ayşegül 22 Eylül 2013, 12:29 -

  Abim filmi kesinlikle izlenmesi gereken yerli filmler arasında. Dram ve komediyi öyle bir aksettirmişler ki. Puanım direk 10 üzerinden 9.

 3. AYSEL22 14 Temmuz 2013, 12:29 -

  COK GUZEL COK DUYGUSAL BI FILMDI.BAZI YERLERI KOMIKTI GULDURDU AMA BASINDAN BERI BEN AGLAYA AGLAYA IZLEDM FILMI.BIDE KUFURLU YAA KESKE KUFUR FALAN OLMASAYDI DAHA IYI OLURDU.BEGENDM.IYI SEYIRLER.AZERI KIZI.

 4. Serhat 13 Temmuz 2013, 12:29 -

  Abim filmi bildirim üzerine yenilenmiştir. İyi seyirler.

 5. MUSTAF TURAP 30 Haziran 2013, 12:29 -

  BEN MUSTAFA BU ABİM FİLMİNİ İNTERNET KAFEDE FİLM DOSYASINDA GÖRDÜM VE İZLEDİM 1 RAZ TERBİYESİZLİK YANİ SEX VAR AMA SONU ÇOK DUYGUSAL ÇOK GÜZEL 1 FİLM TAVSİYE EDERİM

 6. diyar 21 Mayıs 2013, 12:29 -

  ben diyar cok güzel ama abisi künah

 7. Serhat 23 Mart 2013, 12:29 -

  Mustafa Üstündağ’ın başrolünde oynadığı 2009 yapımı ABİM filmi sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Videoya tıkladıktan sonra bir dakka beklediğiniz taktirde filmi kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

 8. Serhat 24 Şubat 2013, 12:29 -

  Linki kırık olan abim filmi izleyicilerimiz için düzeltilmiştir.

Fullmuvi.com sitesinde 2014 yılının en iyi ve en yeni filmlerini, eski nostalji filmleri Türkçe dublaj Film izleme alternatifi ile full ve hd film izleme ayrıcalığıyla online ve bedava izleyebileceksiniz. En yeni vizyon filmleri yani vizyondaki filmler ile geçmiş yıllardaki en kaliteli ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki puanı gayet yüksek yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com sitesindeki en iyi ve vizyondaki en yeni filmleri burada bulabilirsiniz. Buna ek olarak Google sitemizde daha rahat gezsin diye Sitemap da eklendi.